Webová aplikace pro vedení seznamů parcel. Pro stavební projektanty, kteří sestavují seznam dotčených parcel, i obecně pro každého, kdo vede evidenci parcel. Součástí aplikace je rychlé načítání informací o parcelách z webu Nahlížení do katastru nemovitostí ČÚZK.

Dadopa je přehledný systém pro ukládání a další zpracování informací o parcelách a jejich vlastnících. Kromě dat z katastru nemovitostí umožňuje Dadopa přidávat vlastní uživatelské údaje: o způsobu dotčení, plochy dotčení, záborů a výkupu, kontakty na vlastníky, libovolné poznámky, štítky a podobně. Uživatel má možnost data řadit a třídit, vytvářet z nich vlastní sestavy, filtrovat je, hromadně upravovat, oceňovat atd.

Trápíte se s excelovými nebo jinými podobnými seznamy parcel? Dadopa vás jich zbaví, udělá vám v parcelách pořádek a poskytne vám o nich dokonalý přehled.

Po bezplatné registraci můžete aplikaci Dadopa vyzkoušet. Zkušební verze je omezena pouze počtem parcel – uloží jich nejvýše 10:

Podrobný popis registrace a instalace rozšíření pro načítání parcel:

Běžné používání a ovládání aplikace je jednoduché a přehledné a nevyžaduje žádné zvláštní zaškolování. Jako stručný přehled a popis funkcí a vlastností, se zaměřením na ty, které nejsou na první pohled zřejmé, je k dispozici

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s